03832228814

 

 

 

قوانین و مقررات

قوانین و مقرراتی که در ادامه خواهد آمد در ارائه و استفاده از اطلاعات، خدمات و مواد آموزشی (محتوای آموزشی مجازی و دوره‌ها) از طریق این وب سایت برای بازدیدکنند‌گان و فراگیران قابل اعمال می باشد. این قوانین و مقررات همراه با مقررات حریم خصوصی و کوکی ها لازم الاجرا می باشند .

لطفا قوانین و مقررات را با دقت مطالعه فرمایید. با دسترسی به این وب سایت به هر روش و یا با هر ابزاری و ضمن استفاده از محتوای آموزشی مجازی و دوره ها شما به عنوان یک بازدیدکننده و یا فراگیر با این مقررات و قوانین حریم خصوصی (که هرکدام ممکن است در فواصل زمانی تغییر کنند.) موافقت می نمایید. اگر با این قوانین و مقررات به هر دلیل موافق نیستید، بایستی بلافاصله استفاده از وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره ها را متوقف نمایید .

>درباره ما

در قوانین و مقررات هر جا از واژه "ما" استفاده شده است منظورآموزشگاه زبان نجفی می‌باشد

در قوانین و مقررات هر جا از واژه "شما" استفاده گردیده است منظور از "شما" به عنوان یک بازدیدکننده و یا فراگیر می‌باشد 

(www.najafizaban.ir)استفاده ازوبسایت

استفاده از این وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره ها بدین معناست که شما قوانین و مقررات و شرایط حریم خصوصی را که با قوانین و مقررات محلی، ملی و بین المللی تطابق دارند مطالعه نموده و به آنها پایبند می‌باشید

استفاده و دسترسی شما به وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره ها موضوع شرایط ذیل می‌باشد و شما موافقت می نمایید که عدم پایبندی به هر یک از مقررات پذیرفته شده تخطی شما از قوانین و مقررات تلقی می‌گردد.

 

موافقت و تایید می نمایید که :

از این وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره ها فقط در جهت اهداف قانونی استفاده نموده و از هرگونه استفاده غیرقانونی پرهیز می‌نمایید .

از وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره ها با هدف و تلاش برای آسیب رساندن به افراد آسیب پذیر تحت هیچ شرایطی استفاده نمی‌نمایید .

وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره ها را بدون کسب اجازه کتبی از ما به هیچ طریق اعم از اهداف تجاری و یا غیرتجاری منتشر ننمایید .

اجازه تغییر هیچ قسمت یا بخشی از وب سایت، محتوای آموزشی مجازی و دوره ها را نخواهید داشت .

هیچگونه تلاشی در زمینه دور زدن قوانین، غیرفعالسازی و مداخله در جوانب امنیتی وب سایت، کپی برداری از محتوا یا اعمال محدودیت بر ما در استفاده از وب سایت و دسترسی به محتوای آموزشی مجازی و دوره ها ننمایید

استفاده شما از وب سایت و محتوا آموزشی مجازی و دوره ها آسیبی به حقوق دیگر کاربران نرسانده و استفاده ایشان از وب سایت را مختل نمی‌نمایید .

هویت واقعی خود را اعلام نموده و از هرگونه سوء استفاده از اسامی جعلی خودداری می نمایید .

از ارسال، دریافت، دانلود، استفاده از مطالبی که همخوانی با این قوانین و مقررات حریم خصوصی ندارد خودداری نمایید .

ساختار وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره های ارائه شده ممکن است بدون اطلاع قبلی شما تغییر نماید ما حداکثر سعی و تلاش خود را در زمینه صحت و دقت آموزش مجازی و دوره های ارائه شده داشته ایم اما لازم به ذکر است در صورت مشاهده هرگونه اطلاعات آماری و یا عدم به روز بودن مطالب مسئولیت آن با منابع اولیه می‌باشد .

موافقت می‌نمایید که ما اجازه قطع دسترسی شما (موقت یا دائم) را به وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره ها و یا بخش‌هایی از آن را با صلاحدید خود و بدون اطلاع قبلی داشته باشیم .

ثبت نام و حساب کاربری

هر بازدیدکننده ای می‌تواند وب سایت را ببیند، اما به منظور مشارکت در فعالیت‌های وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره‌های آن بایستی با ارائه نام و‌نام خانوادگی واقعی و آدرس پست الکترونیکی سایر مشخصات خواسته شده ثبت نام نموده و در وب سایت برای خود حساب کاربری ایجاد نماید. در صورت ایجاد حساب کاربری موافقت می‌نمایید که هرگز اطلاعات کاربری و دسترسی خود را به هر دلیلی در اختیار دیگران قرار ندهید .

در ایجاد حساب کاربری ممکن است اطلاعات بیشتری همچون تاریخ تولد، جنسیت، آدرس محل زندگی و غیره از شما خواسته شود. این اطلاعات برای تایید هویت کاربر می‌باشد .

تعهد می‌دهید که کلیه اطلاعات ارائه شده در حساب کاربری ایجاد شده دقیق و صحیح بوده و در خلال فعالیت، اطلاعات فوق را بروزرسانی نمایید .

تایید می‌نمایید که در صورتی که اطلاعات کاربری وارد شده صحیح، درست و کامل نباشد ما این حق را خواهیم داشت که دسترسی شما به وب سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره‌ها را تعلیق نموده و یا متوقف نماییم 

 

امور فراگیران

با ثبت نام در وب سایت و ایجاد حساب کاربری موافقت می‌نمایید (علاوه بر تعهدات پیشین) که :

فقط یک بار در وب سایت حساب کاربری ایجاد نموده و از ایجاد حساب‌های کاربری متعدد خودداری می‌نمایید .

به دیگران اجازه استفاده از حساب کاربری خود را نخواهید داد .

در هیچکدام از تکالیف و آزمون‌های مربوط به دروس و مطالب وب‌سایت تقلب ننموده و نتیجه فعالیت‌ها و تکالیف خود را در اختیار دیگران قرار نخواهید داد .

در صورت آگاه شدن از تقلب، تخلف و عدول دیگر کاربران از قوانین و مقررات، بلافاصله مدیران وب‌سایت را آگاه سازید

اگر به صلاحیت شما به هر دلیلی خدشه ای وارد گردد ما مجاز به قطع دسترسی شما به وب‌سایت و محتوای آموزشی مجازی و دوره‌ها خواهیم بود. 

حریم خصوصی و امنیت

ضمن احترام به حریم خصوصی شما، تایید می‌نمایید که ما مجاز به اخذ اطلاعات شما و استفاده آماری از آن می‌باشیم. در حالیکه ما تمام تلاش خود را برای امنیت اطلاعات شما و مطالب و محتوا و حساب کاربری شما به کار می‌بریم ولی نمی‌توان تضمین داد که شخص سومی قادر نخواهد بود وارد حریم خصوصی ما شود. بنابراین تایید می‌نمایید که اطلاعات شخصی را با مسئولیت خود در اختیار ما قرار داده‌اید

مالکیت معنوی

ما مالک و صاحب امتیاز تمام حقوق در همه قسمت‌های وب سایت می‌باشیم. محتوای آموزشی مجازی و دوره‌های وب‌سایت تحت حمایت کپی رایت می‌باشند. همه این حقوق محفوظ است. شما تایید می‌نمایید که مالک و صاحب امتیاز تمام مطالب وب‌سایت ما هستیم و تمامی بروزرسانی‌های بعدی هم در حیطه این مالکیت قرار خواهند گرفت. شما تایید می‌نماید که به جز حق استفاده بر اساس قوانین و مقررات هیچگونه حق مالکیتی نخواهید داشت

تعهدات شما

تمامی ضرر و زیان و خسارات مالی و فیزیکی که به واسطه هر یک از موارد ذیل (مستقیم و یا غیرمستقیم) توسط شما انجام پذیرد را جبران خواهید نمود.

مشارکت در دوره‌های آموزشی مجازی

استفاده و دسترسی به وب سایت

تخلف از هر کدام از قوانین و مقررات

هرگونه بی دقتی و ناآگاهی و قصور و تخلف از طرف شما

تعهدات ما

هیچ کدام از این قوانین و مقررات حقوق قانونی شما را به عنوان یک مشتری تحت الشعاع قرار نمی‌دهد.

محتوای آموزشی این وب‌سایت از طریق شبکه‌های مخابراتی عمومی در دسترس قرار می‌گیرد، لذا فعالیت وب‌سایت وابسته به کیفیت زیرساخت مخابراتی داشته و ما مسئولیتی در قبال کارایی زیر ساخت مخابراتی نداریم.

ما هیچ گونه تعهدی در قبال عدم کارایی وب سایت به دلایل زیر نداریم :

تبلیغ ما توسط اشخاص و سازمان‌های دیگر

بروزرسانی محتوای آموزشی و اختلالات موقتی

عدم ارائه اطلاعات شخصی صحیح توسط شما

عدم نگهداری مناسب اطلاعات کاربری و رمز عبور توسط شما .

 

ما به هر دلیلی حق تعلیق حساب کاربری شما را خواهیم داشت .

در صورت ارتکاب موارد ذیل، بلافاصله حساب کاربری شما را مسدود خواهیم نمود .

عدم پایبندی به هر یک از قوانین و مقررات .

جلوگیری از اعمال غیرقانونی و هرگونه سوءاستفاده

پیشگیری از هرگونه صدمه یا خسارت به ما و دیگر کاربران سایت

تغییرات در وب سایت و قوانین و مقررات

ما به دلیل ضرورت‌های شغلی و قانونی نیاز به بروزرسانی و تغییرات دوره‌ای در وب‌سایت و قوانین و مقررات مربوط به آن می‌باشیم که این تغییرات ممکن است بدون اطلاع قبلی باشد .

پیرو بروزرسانی و تغییرات دوره‌ای فوق الذکر ممکن است وب‌سایت و محتوای آموزشی مجازی به صورت موقت از دسترس خارج گردد و ما هیچ‌گونه تعهدی در قبال این عدم دسترسی نخواهیم داشت. استفاده شما از وب‌سایت به معنی موافقت با شرایط فوق الذکر می‌باشد . 

موارد قانونی دیگر

در صورتیکه هر یک از این قوانین و مقررات به وسیله مراجع قانونی غیرموجه تشخیص داده شوند دیگر مقررات وب‌سایت کماکان لازم الاجراء خواهند بود .

فقط ما و شما ملزم به اجراء این قوانین و مقررات می‌باشیم و شخص ثالثی در بین نخواهد بود .

براساس قوانین و مقررات ما می‌توانیم حقوق و مسئولیت های خود را به دیگران واگذار نماییم. اما شما بدون موافقت ما حق انتقال و یا واگذاری حقوق و مسئولیت‌های خود را حتی به صورت رسمی به دیگران نخواهید داشت

این قوانین و مقررات و شرایط حریم خصوصی و کوکی ها تنها ملاک توافق شده بین ما و شما می‌باشد و کلیه توافقات شفاهی و کتبی پیشین منتفی می‌باشد. تاخیر و یا عدم استفاده از حقوق ما به معنی صرف نظر از آن حق نمی‌باشد .

 

سیاست زمانبندی

تمامی فراگیران موظف به رعایت زمانبندی دوره ها که در زمان ثبت نام اعلام می گردد می باشند و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال دوره پس از اتمام وقت قانونی نخواهیم داشت .

امکان توقف موقت دوره در حین گذراندن آن فقط با درخواست کتبی همراه با دلایل موجه به صورت محدود وجود خواهد داشت

چنانچه دوره ثبت نامی متناسب با سطح زبانی شما نباشد امکان جابه جایی پس از تشخیص وجود خواهد داشت .

شروع دوره براساس تاریخ‌های اعلام شده در زمان ثبت نام بوده و ورود شما

پس از ثبت نام، فراگیر حداکثر سه روز فرصت خواهد داشت تا دوره موردنظر را آغاز نماید و در غیراینصورت جبران دوره بر عهده فراگیر می باشد

 

سیاست های پرداخت شهریه

فراگیران می توانند پس از آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطح ایشان جهت ثبت نام نهایی و پرداخت شهریه به صورت آنلاین (با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب که دارای رمز دوم باشند) اقدام نمایند.

فراگیران قبلی جهت ثبت نام دردوره بعدی خود می‌بایست شهریه را قبل از آغاز دوره پرداخت نمایند.

 

سیاست های برگشت شهریه

امکان انصراف و برگشت شهریه تاقبل از شروع کلاس با 20% کسر مبلغ قابل برگشت می باشد وپس از شرکت در اولین کلاس شهریه غیرقابل برگشت می باشد لذا موقع ثبت نام این مد نظر قرار گیرد.